AKTUALNOŚCI EKONOMIA PROMOWANE

Konkurs inSilesia Investment ŚFR rozstrzygnięty

W czwartek, 7 października wieczorem poznaliśmy rozstrzygnięcie konkursu inSilesia Investment SFR Competition. Pierwsze miejsce i 100 tys. zł zdobył Piotr Niedziela ze StorkJet. Druga nagroda i 30 tys. zł trafiły do Adama Cellary i Damiana Sromka z RealEye, a trzecia i 20 tys. zł do Adama Kukofki z Progresja New Materials.

Na celowniku organizatorów konkursu dla startupów towarzyszącemu Europejskiemu Forum Przyszłości były innowacyjne produkty, usługi i procesy, które znajdą zastosowanie w regionach wdrażających procesy transformacji gospodarczej oraz w regionach postindustrialnych.

Łącznie, do InSilesia Investment SFR Competition wpłynęło aż 100 zgłoszeń. Na Stadionie Śląskim, podczas finałowej pitching session zmierzyła się finałowa dwudziestka. Konkurs dla startupów to wspólna inicjatywa Śląskiego Funduszu Rozwoju i słynnego akceleratora z Doliny Krzemowej – Plug and Play. 

W piątek 8 października odbędą się ostatnie konferencje w ramach trzeciego dnia Europejskiego Forum Przyszłości. Zobacz agendę: https://efp-silesia.pl/agenda/