Zawodniczka Górnika Bytom w III rundzie Australian Open. Rewelacyjnie spisała się Magdalena Fręch, która awansowała do III rundy Australian Open, jednego z najważniejszych turniejów na świecie. W II rundzie reprezentująca barwy Górnika Bytom Fręch pokonała zajmującą 19. miejsce w światowym […]
0



