W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość, która połączyła symboliczne pożegnanie wieloletniego funkcjonariusza z ważnymi decyzjami kadrowymi dotyczącymi kierownictwa śląskiego garnizonu. Był to dzień pełen podsumowań, podziękowań i nowych wyzwań. Po blisko 28 latach służby na zasłużoną emeryturę […]
0



