Jakość usług, komfort przejazdów oraz funkcjonalności wprowadzonej w tym roku aplikacji mobilnej Kaeśka – to zagadnienia, o które Koleje Śląskie pytają podróżnych w tegorocznym badaniu satysfakcji pasażera. Badanie rozpoczęło się 23 października i potrwa do 5 listopada 2025 roku. Ankieta […]
0



