Po raz jedenasty w Rudzie Śląskiej ruszył projekt „Dzwonię i jadę”, który od lat realnie ułatwia codzienne funkcjonowanie mieszkańcom po 60. roku życia. Program pozwala seniorom na bezpłatne przejazdy m.in. do przychodni, urzędów, domów kultury, a nawet na zakupy czy […]
0



