Już od 5 lipca korzystanie z miejskich toalet będzie całkowicie bezpłatne. Decyzja ta jest realizacją jednej z obietnic wyborczych prezydent Katarzyny Kuczyńskiej-Budki, która zapowiadała zniesienie opłat za korzystanie z publicznych szaletów. W Gliwicach funkcjonuje kilka miejskich toalet, między innymi przy […]
0



