Ponad 120 pracowników Polskiej Grupy Górniczej S.A. stanęło na starcie czwartej edycji Biegu Niepodległości im. Dziewięciu z „Wujka”, który tradycyjnie odbył się 11 listopada w Katowicach. W zawodach wzięło udział ponad tysiąc biegaczek i biegaczy z całego regionu, którzy na […]
0



