W Rudzie Śląskiej rozpoczęła się druga edycja drużynowej gry miejskiej „BO idę w to!”. Inicjatywa, mająca na celu promocję budżetu obywatelskiego oraz zrealizowanych dzięki niemu inwestycji, trwa do 31 sierpnia. Do udziału można dołączyć w każdej chwili. Gra jest przeznaczona […]
0



