Potężny gryzoń wybrał się nocą na spacer. „Upolowali” go kamerą w telefonie policjanci z patrolu. Zwierzę miało doskonałą eskortę. Do tego zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Rybnickiej. Co prawda bóbr nie miał na sobie odblasków, ale za to przykładnie szedł […]
0



