Na Rynku w Orzeszu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Po 86 latach od zniszczenia oryginału, mieszkańcy miasta ponownie mogli ujrzeć pomnik upamiętniający Powstańców Śląskich, którzy oddali życie za Polskę. Wydarzeniu towarzyszyło również odsłonięcie tablicy poświęconej funkcjonariuszom Policji Państwowej i Autonomicznej, Policji […]
0



