Po modernizacji „Centralnej” i „Śródmieścia” przyszła kolej na „Miechowice”. Bytomskie Wodociągi podpisały właśnie trzecią umowę w ramach szeroko zakrojonego programu energetycznej modernizacji obiektów kanalizacyjnych. Celem jest większa samowystarczalność, mniejsze emisje i czystsze powietrze nad miastem. Łączny koszt wszystkich inwestycji to […]
0



