Pierwszą nagrodę w tegorocznym konkursie otrzymało Centrum Usług Społecznych w Zabrzu. W Muzeum Śląskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach organizowanych pod Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego. Na tegoroczną 22. edycję konkursu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna” wpłynęły 33 zgłoszenia z 27 gmin. I […]
0



