Bieruńska policja zatrzymała 56-letniego mieszkańca powiatu, który włamał się do domku holenderskiego w Chełmie Śląskim. Mężczyzna nie tylko ukradł sprzęt elektroniczny, ale również zniszczył mienie i groził podpaleniem. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci z […]
0



