W piątek, w Górnośląskim Centrum Medycznym (GCM) im. prof. L. Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, oficjalnie otwarto Śląskie Centrum Chorób Zakaźnych. To nowoczesne centrum będzie siedzibą przeniesionej z Bytomia Katedry Chorób Zakaźnych i Hepatologii, działającej przy uczelni. Inwestycja o […]
0



