Wyjazd w góry, wspólne rozmowy i nauka poprzez zabawę – tak wyglądało kolejne spotkanie śląskich policjantów z wychowankami katowickiej placówki opiekuńczo-wychowawczej. Tym razem dzieci miały okazję odwiedzić Ustroń i wjechać kolejką linową na Czantorię, łącząc aktywny wypoczynek z ważną lekcją […]



