Wszystkie nieruchomości niezamieszkałe, na których wytwarzane są odpady komunalne, ponownie zostaną włączone do miejskiego systemu gospodarki odpadami. Właściciele takich nieruchomości, którzy do tej pory samodzielnie zawierali umowy z firmami odbierającymi śmieci, mają czas do 18 września, aby złożyć stosowne oświadczenie […]
0



