Nie trać czasu i dołącz do gry organizowanej corocznie przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej. Tegoroczna odsłona gry przewidziana jest na niedzielę, 19 maja, na terenach postindustrialnych w Nowym Bytomiu. Już od 29 kwietnia 2024 roku […]
0



