Podczas mszy świętej w kościele pw. św. Pawła mieszkańcy Rudy Śląskiej i przedstawiciele innych miast pożegnali śp. Panią Prezydent Grażynę Dziedzic. – Ważne są mury i struktury, ale najważniejszy jest człowiek. Tak postępowała śp. prezydent Grażyna Dziedzic (…) Jako metropolita katowicki i jako rudzianin […]
0



