Zapowiedzi stały się faktem. Kąpielisko Panorama znowu funkcjonuje w zupełnie nowej formie, która nastawiona jest na rodzinny, czynny wypoczynek nad wodą. Właśnie oficjalnie otwarto zmodernizowane kąpielisko Panorama. Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, symbolicznie otworzył basen, rzucając na jego wodę koło ratunkowe. […]
0



