Policjanci z Raciborza zatrzymali do kontroli 19-letniego kierowcę opla, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 105 km/h. Młody mieszkaniec powiatu wodzisławskiego musi teraz zmierzyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Do zatrzymania doszło na ulicy Gliwickiej w Raciborzu. […]
0



