Na Jasnej Górze odbyła się 42. Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy. Przyjechali pracownicy kolei, emeryci i ich rodziny z całego kraju, by wspólnie modlić się. Podczas Mszy św. odpustowej arcybiskup Zbigniew Zieliński z Poznania przypomniał, że pielgrzymowanie kolejarzy zawsze było związane z […]



