Choć jeszcze kilka lat temu wydawało się to odległą wizją, dziś kolejowe połączenie Oświęcimia z Tychami przez Bieruń coraz wyraźniej nabiera realnych kształtów. W piątek 9 stycznia w Bieruniu odbyło się spotkanie, które jasno pokazało, że samorządy i instytucje odpowiedzialne […]



