Po niemal trzech dekadach Jastrzębie-Zdrój ma szansę odzyskać połączenie kolejowe ze stolicą województwa. Przedstawiciele władz regionu spotkali się z wiceministrem infrastruktury Piotrem Malepszakiem, aby omówić szczegóły reaktywacji linii Katowice – Jastrzębie. W rozmowach uczestniczyli m.in. marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa, […]
0



