AKTUALNOŚCI ROZRYWKA

Zabrze. Śląski Dzień Dziecka z Dawidem Kwiatkowskim

To dzień pełen atrakcji. W programie: animacje, warsztaty, dmuchańce, festiwal baniek mydlanych, wodne kule, zjeżdżalnia pontonowa, fotobudka, a w finale koncert Julii Żugaj i Dawida Kwiatkowskiego.

Śląski Dzień Dziecka organizowany przez Sztolnię Królowa Luiza w Zabrzu obiecuje niezapomnianą zabawę dla najmłodszych. W Parku 12 C dzieciaki będą miały okazję malować, tworzyć i świetnie się bawić. Wśród atrakcji czeka na nich strefa animacji i warsztatów, wielkie dmuchańce, festiwal baniek mydlanych, wodne kule, warsztaty plastyczne, syntetyczne lodowisko, zjeżdżalnia pontonowa, fotobudka 360, piana party oraz wielki tor przeszkód na placu zabaw. Wieczorem w Strefie Carnall odbędą się koncerty Julii Żugaj (godz. 18) i Dawida Kwiatkowskiego (godz. 19).

Impreza odbędzie się 28 maja w godzinach 10:00-18:00 w Parku 12 C w Zabrzu, przy ulicy Mochnackiego 12. Strefa muzyki i rozrywki w Strefie Carnall, mieszczącej się przy ulicy Wolności 408, będzie czynna od godziny 16:00 do 21:30. Wstęp jest wolny. Dodatkowo, z okazji Dnia Dziecka, podziemia Sztolni Królowej Luizy zamienią się w lodowy świat z atrakcjami dla dzieci (zwiedzanie płatne). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Tomasz Burek